Info ja tingimused

Tooted

Kõik lemmikud.ee e-poes olevad tooted on valmistatud või ümbertöödeldud Eestis. Meie tootevalikust leiab ka käsitööna valminud kaupu lemmikloomadele. Paljud tooted on valmistatud ainueksemplarina ja sellesarnast või täpselt samasugust toodet e-poodi enam ei valmistata. Erandjuhuks on samasuguse toote tellimine eritellimusena eeldusel, et meil on olemas toote valmistamiseks vajalikud materjalid.

Eritellimus

Pildigalerii all on näidistooted ja nende järgi valmistatud sobiva suurusega tooteid saab tellida lemmikud.ee klienditoest. Klienditoest on võimalik küsida pakkumist ka toodetele, mis ei ole e-poes pakutavate kaupade hulgas, vastavalt kliendi soovile ja mõõtudele. Sellisel juhul lepitakse kliendiga e-posti teel kokku hinnas ja tarneajas.

Hinnad

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnale lisandub transpordikulu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud transpordiviisile (transpordi hindasid vaata siit).

Transport

Kui ostukorvis olevate kaupade summa on 75 eurot või rohkem, on transport üle Eesti tasuta. Alla 75 eurose ostu puhul lisandub transpordikulu vastavalt kauba kaalule ja valitud transpordiviisile. Transpordikulu lisandub tellimisel arvele kohe peale transpordiviisi valimist. Transpordi hindasid vaata siit.
Kaup saadetakse SmartPOSTi või Eesti Postga. Valida on nelja saatmisviisi vahel:
• SmartPOST (Pakk saadetakse pakiautomaati.)
• Post24 (Pakk saadetakse pakiautomaati.)
• Riigisisene tähtmaksikiri (Väljastamiseks tehakse saaja aadressile üks katse. Kui saadetist ei õnnestu üle anda, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade ja paki saab kätte postkontorist.)
• ELS kuller (Pakk tuuakse saaja aadressile.)
Kaup toimetatakse tellimislehel märgitud aadressile. Tellija on kohustatud tellimuse vormistamisel kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, et vältida arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Lemmikud.ee ei vastuta ebatäpselt esitatud andmete tõttu tekkinud arusaamatuste ja viivituste eest.

Eelneval kokkuleppel (telefoni või e-maili teel) on võimalik kaubale ise järgi tulla Elvas, Tartus või Tallinnas.

Laoseis

Lemmikud.ee lehel pakutavad tooted on laos olemas ja need on kohe saadaval. Kaup pannakse teele peale arve tasumist. Küsimuste korral võib ühendust võtta lemmikud.ee töötajatega.

Tarneaeg

Kõik lemmikud.ee e-poe kaupadest asuvad Eestis. Kaubad jõuavad tellijani hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Saartele adresseeritud saadetised tuuakse kohale vastavalt transpordiühenduse sagedusele. Lemmikud.ee ei vastuta transpordifirma põhjustatud hilinemiste eest.

Kaupade eest tasumine

Lemmikud.ee e-poes saab maksta ainult pangaülekandega. Tellijale saadetakse e-postiga tellimuse kinnitusena arve, mis tuleb tasuda 24 tunni jooksul. Maksetähtaja ületanud tellimus tühistatakse. Tellija on kohustatud enne arve tasumist veenduma, et arvel olevad andmed vastavad tellimusele. Peale makse laekumist saadetakse tellimus valitud transpordiviisil arvel märgitud aadressil.

Tellimuse tühistamine

Kõigil on õigus enne kauba kättetoimetamist oma tellimus tühistada, saates vastavasisulise e-kirja info[at]lemmikud.ee või helistades kontakttelefonile. Tellimuse tühistamisel makstakse raha tagasi tellimuse eest tasutud arveldusarvele võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale tellimuse tühistamist.

Kaupade tagastamine

Lemmikud.ee e-poest sooritatud ostust võib taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks tuleb täita tagastusleht, mille saab e-maili teel info[at]lemmikud.ee. Tagastatav toode tuleb meile toimetada originaalpakendis 30 kalendripäeva jooksul alates kauba tagastuslehe saatmisest.
Pakendist välja võetud kauba kohta kehtib tagastamisel mõistlikkuse põhimõte. Tagastada ei saa toodet, mis on juba kasutusele võetud. 14-päevane tagastamisõigus ei kehti kaubale, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades (näiteks tellija mõõtude järgi).
Tagastamisega seotud kulud summas kuni 10 eurot (ligikaudu 156 krooni) tasub ostja. Lemmikud.ee ei tagasta ostjale tellitud kauba transpordikulu. Tagastatud kauba eest kantakse raha samale arvelduskontole, millelt kauba eest tasuti kui tagastuslehel ei ole märgitud teisiti. Raha tagastatakse hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest lemmikud.ee poolt.

Pretensioonide esitamine

Avastades tootel puuduse tuleb viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul alates puuduse avastamisest pöörduda lemmikud.ee poole, et probleem lahendada. Selleks tuleb täita kaebuste leht, mille saab e-maili teel info[at]lemmikud.ee. Puuduse ilmnemisel ei tohi toodet edasi kasutada, et mitte tekkinud defekti süvendada. Esimesel kuuel kuul pärast ostu sooritamist on puuduse tekkimise põhjuste tõendamise kohustus lemmikud.ee’l. Kui lemmikud.ee töötajatel on põhjust kahelda puuduse tekkimise põhjustes tootmispraagist, tõendavad vea tekke asjatundjad. Pärst kuue kuu möödumist ostu sooritamisest tasub tõendamisega seonduvad kulud süüdi jääv pool.
Puuduste ilmnemisel tuleb lemmikud.ee töötajale selgitada oma probleemi ja esitada omapoolne soovitav lahend. Kauba puudusega seotud kulutused kannab lemmikud.ee.
Pretensioonide esitamise alla ei kuulu tooted, millel on ...
... puudused ja füüsilised vigastused, mis on põhjustatud juhuslikust või tahtlikust vigastamisest.
... puudused, mis on põhjustatud toote ebaõigest või mittesihtotstarbelisest kasutamisest ja hooldamisest.
... sihtotstarbepärasest kasutamisest tekkinud normaalne kulumine.
... puudused, mis on tekitatud tarbija süülisest tegevusest või tegevusetusest.
... puudused, mis on tekkinud toote sisemusse sattunud võõrkehadest (kõrvalised esemed, vedelikud, putukad, üleliigne tolm jne.).
... puudused, mis on tekkinud loodusjõu tagajärjel.
... puudused, mis on tekkinud transportimisel.

Privaatsus

Tellimisel sisestatud kliendiandmed jäävad salastatuks ning need ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele.

Müüja õigused

Lemmikud.ee’l on õigus tarneaja jooksul tellimusest taganeda kui vastava kauba varud on ammendunud. Sellisel juhul makstakse raha tagasi 30 päeva jooksul vastavalt EL direktiividele arveldusarvele, millelt tellimuse eest tasuti.
Piltidel olevate toodete värv võib erineda mõne tooni võrra olenevalt foto kvaliteedist ja kuvarist. Hinnad, tootekirjeldused ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamata.

Vastutus ja vääramatu jõud

Lemmikud.ee ei vastuta ostjale tekitatud kahju eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida lemmikud.ee ei saa mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha.

Muud tingimused

Lemmikud.ee e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused ning arusaamatused ostja ja müüja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Erimeelsuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Lisainfo

Lisainfot saab e-posti aadressilt info[at]lemmikud.ee või telefonil 56661956 Pille.

Tagasi \ Üles

Ostukorv

Ostukorv on tühi

Logi sisse

Kasutajanimi

Parool

Unustasid parooli? | Registreeri