Firmast

Oleme Lemmikud OÜ ja koos oma neljajalgsetega on meid kokku neli ning suuruselt kolm ja pool. Oma tegevusega tegime algust 2009. aasta lõpupoole, mil tekkis vajadus ja idee teha midagi meie enda lemmikloomadele, sest poelettidelt ei leidnud sobivaid tooteid.

Meie tegevus on seotud lemmikloomadega ja inspireeritud meie oma lemmikutest. Seega püüame teha kõikvõimalikke lemmikloomatarbeid. Kuna keemikuid meist siiski saanud ei ole, siis vähemalt esialgu me toitu ei paku. Kõike muud hakkab meie tootevalikust leidma küll – riideid, magamisasemeid, mänguasju, kaelarihmasid, trakse, ronimispuid, nõusid, mööblit, kingitusi lemmikloomaomanikele jne.

Meie toodang ja tegevus on eriline, sest kõik pakutavad tooted valmivad või on ümbertöödeldud Eestis – on kodumaised ja suures osas valmistatud käsitööna. Kui mõne tööga me ise hakkama ei saa, siis on meil abiks inimesed, kes on nõus meiega oma oskusi jagama. Loomade riideid valmistatakse ka eritellimuse alusel, sest kõik lemmikloomad ei vasta ette antud standarditele. Igaüks on meie jaoks unikaalne ja seetõttu arvestamegi kõigi lemmikute eripäradega. Kui te ei leia oma lemmikloomaga meie lehelt sobivat toodet, siis võtke meiega julgelt ühendust – koos leiame parima võimaliku lahenduse teie soovide rahuldamiseks.

Lemmikloomad ja peremehed on meie jaoks väga erilised – teie oletegi meie lemmikud. Meie jaoks on oluline teie mugavus ja heaolu. Soovime teile meeldivat koostööd.

Teie Lemmikud.

Lemmikud ajakirjas Lemmik: http://www.lemmikajakiri.ee/est/?articleID=1596

Tagasi \ Üles

Ostukorv

Ostukorv on tühi

Logi sisse

Kasutajanimi

Parool

Unustasid parooli? | Registreeri